Kontakt

Stránka menhealth.sk je sprievodnou stránkou vytvorenou mužmi pre mužov. Toto je jedinečné miesto, kde môžu muži všetkých vekových kategórií hľadať informácie o témach súvisiacich s životom muža, nájdu tu mnoho záhadných otázok, ktoré si zadáva každý muž určitého veku. Na stránkach našich webových stránok si môžete prečítať články z mnohých oblastí, ktoré by mali zaujímať skutočného muža. Webová stránka, ktorú prevádzame, je miestom pre tých, ktorí žijú aktívne, očakávajú viac od života a uvedomujú si, že „samo sa to nespraví!“ Naším cieľom a poslaním je zdieľať znalosti s čitateľmi o témach týkajúcich sa života každého muža

Menhealth.sk patrí do mediálnej skupiny riadenej reklamnou agentúrou Adinspire sp. z o.o. Spoločnosť nezodpovedá za obsah uverejnený na stránkach. Materiály na stránke pochádzajú od externých autorov. Informácie o produktoch uvedené na webovej stránke pochádzajú od výrobcov a pridružených sietí zodpovedných za ich výrobu a distribúciu. Stránka je informatívna a má charakter obrazového sprievodcu.

Šéfredaktorom webovej stránky je Michal Samson, priaznivec písania, cestovania a zdravého štýlu života.

Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára

    Pochádzam z Košíc. Od roku 2012 som dietológom. Pomohol som stovkám ľudí s rôznymi problémami. Najväčšiu spokojnosť cítim vtedy, keď vidím u svojich zverencov nielen efekty, ale predovšetkým zmenu spôsobu myslenia a prístup k jedlu. Špecializujem sa na autoimunitné ochorenia a zníženie telesnej hmotnosti.