Rýchla erekcia. Najčastejší probém mužov pri sexe?

rýchlej ejakulácie

Tieto poruchy ovplyvňujú mnoho mužov a ich partnerov. V rámci tejto skupiny porúch sa vyskytuje niekoľko typov rýchlej ejakulácie:
– zakrivenie penisu počas erekcie (Peyronieho choroba)
– bolestivá a dlhotrvajúca erekcia (priapizmus), ktorá vedie k strate potešenia v sexuálnom kontakte
– Predčasná ejakulácia s nemožnosťou dlhodobého sexuálneho kontaktu.

S vekom je normálne vedieť, aký typ rýchlej ejakulácie sa erekcia líši od dospievania, je získaná po predĺženej sexuálnej stimulácii a tuhosť penisu nie je rovnaká. Tiež môže byť intenzita orgazmu znížená s ejakuláciou objemu sekretovanej semennej tekutiny a čas medzi po sebe idúcimi postupnými erekciami bude predĺžený.  Problémy s erekciou – aké môžu byť príčiny

rýchlej ejakulácie

Symptómy rýchlej ejakulácie zahŕňajú:

– Neschopnosť dosiahnuť úplnú erekciu
– Neschopnosť udržať erekciu v celom vzťahu
– alebo dokonca celková neschopnosť dosiahnuť erekciu.

Príčiny tejto poruchy

Príčiny tejto poruchy / dysfunkcie a dokonca aj impotencia môžu byť fyzické (organické) alebo psychologické. Psychologické príčiny sú stres, úzkosť, depresia a únava.
Ďalšie kategórie faktorov, ktoré môžu spôsobiť rýchla erekcia, sú negatívne sexuálne podnety a pozostávajú z napätia, rozporov a rozdielov medzi partnermi. Niektoré nepriateľské zranenia, nepohodlie a jednoduchá ľahostajnosť alebo sexuálna stimulácia.
Ale to nie je vždy dôvod, prečo nemôžete získať psychologický model.
Fyzikálne, organické príčiny sú tiež dosť bežné a zahŕňajú:
– Zmeny v nervovej štruktúre na prenos nervových impulzov v reakcii na sexuálnu stimuláciu. Často sa vyskytujú pri diabetickej neuropatii
– kardiovaskulárne poruchy, ktoré ovplyvňujú a znižujú dodatočný prietok krvi do panvy
– Lieky v chronických terapiách, ktoré inhibujú sexuálnu funkciu
– Operácia rakoviny prostaty
– zlomeninu chrbtice alebo kontúziu s poranením miechy
– konsolidácia plaku
– Hormonálne poruchy
– Alkoholizmus a iné formy závislosti a drogovej závislosti.

rýchlej ejakulácie

Spôsoby, ako sa zbaviť erekcie

Najlepší spôsob, ako sa zbaviť rýchlej ejakulácie, je vyhnúť sa im a požiadať o pomoc lekára, ktorý určite objaví presnú príčinu po odbornom výskume.

Na vykonanie ultrazvukového vyšetrenia, aby sa zistilo, ako bude panvová oblasť inervovaná, vykoná sa neurologický test, ale budú sa klásť otázky. Napríklad lekár bude chcieť vedieť, či nejakým spôsobom napríklad masturbácia, erekcia stane ľahšou, na rozdiel od pacienta, ktorý je sprevádzaný opačnou stranou.

Pochádzam z Košíc. Od roku 2012 som dietológom. Pomohol som stovkám ľudí s rôznymi problémami. Najväčšiu spokojnosť cítim vtedy, keď vidím u svojich zverencov nielen efekty, ale predovšetkým zmenu spôsobu myslenia a prístup k jedlu. Špecializujem sa na autoimunitné ochorenia a zníženie telesnej hmotnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

* Checkbox GDPR is required

*

I agree