Niekoľko zaujímavých faktov o penise, ktoré treba vedieť.

Niekoľko zaujímavých faktov o penise, ktoré treba vedieť.

1 Fajčenie cigariet môže znížiť veľkosť penisu v stave erekcie. Je to spôsobené tým, že fajčenie spomaľuje krvný obeh, a je to známe, že pánska erekcia je nával krvi do kavernóznych telies penisu.

2. Či viete, že slovo ‘penis’ pochádza z latinského? Doslovne to znamená ‘chvost, ‘ a je to do istej miery správne

3. Už ste niekedy počuli o tvorovi, ktorý má najväčší penis? Pravdepodobne si myslíte býka, koňa alebo lósu. To však nie je tak. Majiteľ najväčšieho penisu je obrovský cicavec – modrá veľryba, má penis až 2, 5 metra. WOW

4. Existuje taká choroba ako ‘diphylus’. Spočíva v tom, že človek má dva penisy. Toto ochorenie majú asi 100 mužov vo svete.

Niekoľko zaujímavých faktov o penise, ktoré treba vedieť.

tabletky na rast penisu – poradie- nákupný – recenzia

5. Priemerné trvanie mužského orgazmu je 6 sekúnd, u žien je to 23 sekundy. Zaujíma ma, prečo to bolo rozdelené tak nefér)

6. Avšak sa ukazuje, že ženám na veľkosti záleží. Ženy nechcú priznať priamo, dávajúc vždy vyhýbavé odpovede, ale podľa štúdií uskutočnených v rôznych regiónoch sveta, viac ako 50% žien hovorí, že na veľkosti záleží. To je pravdepodobne dôvod, prečo mnohým mužom príde na myseľ nájsť spôsob pre predĺženie penisu.

7. Človek nepotrebuje mozog pre ejakulácii. Často ľudia si myslia, že je všetko riadené jeho hlave, a je v tom niečo pravdy, ale ukázalo sa, že za ejakulácie muža zodpovedá nie mozog, ale miecha

V Japonskom meste Kawasak prvá nedeľa apríla každoročne sa význačuje oslavou penisu. Na uliciach sú postavy penisu, a môžete si kúpiť sladkosti a ďalšie veci v tvare penisu. Nie je potrebné hovoriť, že účasť v akcii je rozsiahla a prichádzajú,samozrejme, hostia z celého sveta

9. Počas erekcie objem penisu sa zväčšuje asi o 60%.

10. Muži v priemere majú 11 erekcií za deň a 9 za noc, je to celkom dobrý výsledok.

tabletky na rast penisu – poradie- nákupný – recenzia

Sending
User Rating 5 (1 vote)

Pochádzam z Košíc. Od roku 2012 som dietológom. Pomohol som stovkám ľudí s rôznymi problémami. Najväčšiu spokojnosť cítim vtedy, keď vidím u svojich zverencov nielen efekty, ale predovšetkým zmenu spôsobu myslenia a prístup k jedlu. Špecializujem sa na autoimunitné ochorenia a zníženie telesnej hmotnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

* Checkbox GDPR is required

*

I agree