Spôsoby budovania svalov

budovanie svalov

Najlepšie cvičenia na budovanie svalov doma

Domáce tréning je prospešné, hoci mnohí ľudia majú ťažkosti s vývojom svalovej hmoty prostredníctvom obmedzeného prístupu k ťažkým váham. Buďme úprimní a uvedomujeme si, že mnohí z nás majú vysoké nároky na našu prácu v čase, s mnohými rodinnými a profesionálnymi povinnosťami.

 

budovanie svalov

Toto cvičenie je pravdepodobne najdôležitejšie a najdôležitejšie zo všetkých cvičení zameraných na vývoj svalov doma. Obvykle je to veľmi bolestivé cvičenie formou tréningu, a preto je veľmi efektívne pridať váhu opakovaniu. Pridaním drepusov na bežné cvičenia môžete pracovať na šľachách, zadkoch, telách a štvorcoch.
Ak je toto školenie vykonané prísne, pravdepodobne budete mať pocit silnej svalovej bolesti niekoľko dní po tréningu.

Šikmé alebo sklonené rázy
Pre ľudí, ktorí chcú budovať svaly a zbaviť sa nežiaduceho tuku, je to jedna z najlepších možností, ktorú si môžete vybrať. Cvičenie s úderom na stôl nevyžaduje pridanie veľkého množstva libier, aby bolo účinné. S časom a pravidelnou praxou budete môcť zvýšiť svoju mimoriadnu váhu. Toto funkčné cvičenie tlačené späť na telesnú hmotnosť posilní vaše ruky, svaly na hrudi a umožní vám lepšie definovať svaly Všeobecne.
jogging
To sa môže zdať škodlivé pre mnoho ľudí, ale to nie je cvičenie, ktoré by sa malo vyhnúť. Ak chcete zvýšiť svalový anabolizmus a bol zaznamenaný, je tiež nutné srdce byť silnejší a celkový stav obehového systému sa zlepší zvýšiť wytrzymałość.Nie to preháňať, ale pravidelne sa pridá 20 až 30 minút jog pretkané niekoľkými stúpanie a zrýchlenie.

budovanie svalov

Svalová stavebná diéta

PROTEIN
Proteín je jedným z najdôležitejších makroživín pre rast a regeneráciu svalov. Vaše svaly sú čisté proteíny, takže je rozumné jesť dosť. Keď sa pokúsite získať svalstvo a regenerovať dobre, najjednoduchší spôsob, ako zistiť, koľko jedenia, je jesť 2 gramy na kilogram telesnej hmotnosti. Napríklad, ak váži 80 libier, pokúste sa jesť 160 gramov bielkovín denne.
sacharidy
Sacharidy sú veľmi dôležité macronutrients pretože poskytujú energiu a slúži na ukladanie glykogénu (ukladanie sacharidov vo svalovom tkanive). Keď trénujete, sacharidy sa posielajú do svalového tkaniva a iných tkanív, aby spotrebovali energiu.
Ostatné sacharidy, ktoré nie sú spotrebované na energiu, sa ukladajú do svalového tkaniva a obličiek, aby sa získala energia neskôr.
Typ uhľovodíkov, ktoré budete jesť, a keď ich budete jesť, je možné hrať. Napríklad jednoduchý sacharid (cukor) je výhodnejší po tréningu a ryža alebo ovos bude lepšie v tréningu pred uvoľnením energie počas tréningu.

Pochádzam z Košíc. Od roku 2012 som dietológom. Pomohol som stovkám ľudí s rôznymi problémami. Najväčšiu spokojnosť cítim vtedy, keď vidím u svojich zverencov nielen efekty, ale predovšetkým zmenu spôsobu myslenia a prístup k jedlu. Špecializujem sa na autoimunitné ochorenia a zníženie telesnej hmotnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

* Checkbox GDPR is required

*

I agree